Bielizeň pre reálne ženy

O mne 

K práci bra-fitterky som sa dostala počas môjho pobytu v zahraničí, konkrétne v Dubline, kde je tento servis každodennou súčasťou všetkých kvalitných predajní so spodnou bielizňou.

Mala som možnosť pracovať štyri roky na prestížnom oddelení spodnej bielizne so zameraním na bra-fitting poradenstvo a naučila som sa tam naozaj veľa. Úprimne, prvých pár dní som bola sama v šoku. Nechápala som, prečo väčšina zákazníčok sedí v kabínkach a čaká na voľnú bra-fitterku a na jej odbornú pomoc. Až neskôr, po absolvovaní série školení, som pochopila aká dôležitá je pre každú ženu správna veľkosť spodnej bielizne. Dotvára totiž celkový vzhľad ženského tela a tvorí základ pre ďalšie vrstvy oblečenia. Premeny niektorých žien priamo pred mojimi očami boli neuveriteľné!

Absolvovala som mnoho prednášok a školení ohľadne typov, strihov, materiálov i veľkostí spodnej bielizne. Prešla som odborným školením bra-fittingu pre ženy po mastektómii, odstránení prsníka, ktoré bolo pre mňa veľmi cennou a citlivou skúsenosťou. V kabínkach som si vypočula nejeden smutný príbeh, ale vidieť ženy odchádzať spokojné sami so sebou a vidieť ich opäť sa vrátiť, bol skvelý pocit.

A tak, pre túžbu pomôcť ženám pri voľbe správnej veľkosti podprsenky a tiež z dôvodu obrovskej nedostupnosti vo výbere veľkostí spodnej bielizne na Slovensku, som s radosťou začala pracovať s tým, čo ma baví a zaujíma. Verím, že budete spokojná aj vy, a že naplním všetky Vaše očakávania.

...pretože aj ženy na Slovensku si to zaslúžia. Zaslúžia si cítiť sa pohodlne a atraktívne, byť sebavedomé a ísť za svojím snom...

Teším sa na naše stretnutie!

Petra